menu menu

0dni

Pozostało
do Rio

O 4f

powrót do strony głównej

4F powstało ponad 12 lat temu z prawdziwej miłości do sportu. W 4F wierzymy, że sport jest przyjemnością, a ruch daje prawdziwą radość. Cieszymy się, że to przekonanie dzieli z nami coraz więcej ludzi. Wszystkim miłośnikom sportu, jak również tym, którzy po prostu preferują sportowy styl na co dzień, oferujemy odzież i akcesoria sportowe. Nasze produkty tworzy około 50-osobowy zespół kreatywny: od początkowej koncepcji, poprzez wybór właściwej technologii, zapewnienie jakości wykończenia, aż do finalnego projektu, który powinien być satysfakcjonujący pod względem funkcjonalności. A wierzcie nam, sami jesteśmy najbardziej wymagającymi użytkownikami naszych produktów!

Oznacza to, że oferujemy odzież bardzo dobrą jakościowo, w której jest wygodnie i ciepło lub – kiedy potrzeba – chłodniej. Oczywiście bardzo dbamy także o design, bo jeśli robisz coś, co lubisz, to chcesz wyglądać ładnie, i już.

W naszych sportowych ubraniach możesz zobaczyć nie tylko narciarzy amatorów na stokach, ale również olimpijczyków na igrzyskach – zarówno letnich, jak i zimowych. A to już coś znaczy!

Ale nie spoczywamy na laurach! Wytrwałość i ambicja, które zaszczepił w nas sport, napędzają nas do dalszego działania. Postawiliśmy przed sobą wyzwanie zarażenia miłością do sportu jak największej liczby ludzi. Przygotowaliśmy dla Was stronę, poprzez którą chcemy motywować Was do uprawiania sportu, ułatwić Wam start lub pomóc wytrwać w ćwiczeniach. Oddajemy w Wasze ręce treningi skrojone na miarę różnych potrzeb, specjalnie przygotowane we współpracy z trenerami personalnymi. Ćwiczących oraz osoby, które pomogą nam motywować innych, będziemy nagradzać w kolejnych konkursach. Na drugą połowę roku szykujemy dla Was niespodziankę. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony.

Jeśli tak jak my masz apetyt na więcej, trzymamy za Ciebie kciuki i będziemy Ci kibicować w Twoich osiągnięciach sportowych.

O nas